ALLGROO Sushi Mayoo 150ml
€ 3,39
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
ALLGROO Sushi Mayoo: Voor een heerlijke, authentieke Aziatische smaak bij je sushi! Perfect voor het makkelijk bereiden van sushi rolls en andere Japanse gerechten. Geeft een romige, smaakvolle finishing touch.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 2679 kJ / 651 kcal |
| Vet | 71 g |
| waarvan verzadigd | 12 g |
| Koolhydraten | 2.1 g |
| waarvan suikers | 1.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 1.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!