ALL GROO Tea Preperation Ume 400g
€ 6,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ervaar de heerlijke smaak van ALL GROO Theebereiding Ume, een pot van 400 g ingemaakte ume-fruit, perfect voor het maken van smaakvolle drankjes. De pittige zoetheid is ideaal om een unieke twist aan uw dranken toe te voegen
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1311 kJ / 309 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!