ALL GROO Tea Preperation Aloe Vera 400g
€ 6,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verfris uzelf met ALL GROO Theevoorbereiding Aloë Vera, een pot van 400 g natuurlijke aloë vera-goedheid. Perfect voor het maken van rustgevende drankjes of het toevoegen aan smoothies, het is een geweldige manier om gehydrateerd te blijven
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 852 kJ / 200 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 45 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!