AKAGI Joshu Somen Noodles 270g
€ 2,79
Op voorraad
Bestsellers
Beschrijving
Beleef de authentieke Japanse zomerse smaken met deze fijne, dunne noedels. Ideaal voor koude gerechten en dips, afkomstig uit de Gunma prefectuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1461 kJ / 344 kcal |
| Vet | 2.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 4.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!