AJINOMOTO Instant Oyakata Chicken Ramen 83g
€ 1,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een geruststellende kom AJINOMOTO Instant Oyakata Chicken Ramen. Deze smaakvolle ramen bevatten een rijke kippenbouillon en taaie noedels, perfect voor een snelle en bevredigende maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 339 kJ / 81 kcal |
| Vet | 4 g |
| waarvan verzadigd | 1.9 g |
| Koolhydraten | 9.1 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.8 g |
| Zout | 0.85 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!