AJINOMOTO Instant Noodles Cup Pad Thai Chicken 93g
€ 1,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ga op een culinair avontuur met AJINOMOTO Instant Pad Thai Noodles. Deze roerbaknoedels vangen de authentieke smaken van Thailand op en bieden een heerlijke mix van zoete, zure en hartige tonen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 989 kJ / 236 kcal |
| Vet | 11 g |
| waarvan verzadigd | 5.1 g |
| Koolhydraten | 29 g |
| waarvan suikers | 2.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.6 g |
| Zout | 1.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!