AGEL Green Tea Lemon Candy 135g
€ 1,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een verfrissend en smaakvol snoepje met Agel Green Tea Lemon Candy. Deze snoepjes combineren de verfrissende smaak van groene thee met de pittige smaak van citroen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1693 kJ / 404 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | 76 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0.18 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!