ADARASA Jahe Wangi Instant Ginger Tea 125g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Proef de warme en kruidige smaak van deze instantgemberthee, perfect voor een geruststellend drankje op elk moment van de dag
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1605 kJ / 383 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| waarvan suikers | 51.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.84 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!