ADARASA Coconut Palm Sugar 250g
€ 2,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze ongeraffineerde suiker wordt gemaakt van het sap van kokospalmen en biedt een unieke karamelachtige smaak. Gebruik het om een natuurlijke zoetheid toe te voegen aan uw Aziatisch geïnspireerde gerechten en desserts.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1608 kJ / 379 kcal |
| Vet | 0.3 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 92.1 g |
| waarvan suikers | 87.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.4 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!