ACECOOK Oh Ricey Rice Noodles 200g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze veelzijdige rijstnoedels zijn perfect voor het bereiden van diverse Aziatische gerechten. Door hun kleinere formaat zijn ze ideaal voor enkele porties of om toe te voegen aan soepen en roerbakgerechten waarbij een delicatere noedel gewenst is.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1279 kJ / 306 kcal |
| Vet | 0.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan suikers | 2.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.5 g |
| Zout | 1.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!