ACECOOK Mi Lau Thai Instant Noodles Tomyum Shrimp 78g
€ 0,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de authentieke smaken van Thailand met deze instant noedelsoep. Deze handige beker bevat een pittige en zure Tom Yum-bouillon, perfect voor een snelle en bevredigende maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1736 kJ / 413 kcal |
| Vet | 15.8 g |
| waarvan verzadigd | 9.3 g |
| Koolhydraten | 57.6 g |
| waarvan suikers | 11.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.7 g |
| Zout | 5.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!