ACECOOK Good Instant Bean Vermicelli Minced Pork 57g
€ 1,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een snelle en hartige maaltijd met deze instant vermicellisoep. Het bevat een smaakvolle varkensbouillon en delicate vermicelli-noedels, perfect voor een heerlijke snack of lichte maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1619 kJ / 384 kcal |
| Vet | 9.9 g |
| waarvan verzadigd | 4.5 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.2 g |
| Zout | 7.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!