ACECOOK Hao Hao Instant Noodles Vegetarian 75g
€ 0,49
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een heerlijke en vleesvrije maaltijd met deze instant vegetarische noedels. Deze handige beker bevat een smaakvolle bouillon en taaie noedels, perfect voor een bevredigende en handige vegetarische optie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1836 kJ / 437 kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan verzadigd | 9.5 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 6.6 g |
| Vezels | 2.7 g |
| Eiwitten | 8.7 g |
| Zout | 5.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!