ACECOOK Good Instant Bean Vermicelli Tomyum Kung 57g
€ 1,09
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de pittige en zure smaken van Thailand met deze instant vermicellisoep. Deze handige beker bevat een pittige Tom Yum-bouillon en delicate vermicelli-noedels, perfect voor een snelle en bevredigende maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1456 kJ / 344 kcal |
| Vet | 4.9 g |
| waarvan verzadigd | 2.2 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 16 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 8.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!