ABC Sweet Soy Sauce Kecap Manis 275ml
€ 2,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze heerlijke stroperige sojasaus is een onmisbare smaakmaker in de keuken en perfect voor het bereiden van klassiekers zoals bami en nasi, maar ook voor diverse vlees-, vis- en groentegerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1352 kJ / 322 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 78.5 g |
| waarvan suikers | 60 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.7 g |
| Zout | 5.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!