ABC Instant Cup Noodle Onion Chicken 60g
€ 0,99
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Proef de smaak van kip met een vleugje ui in ABC Instant Onion Chicken Cup Noodles. Deze snelle maaltijd is warm, geruststellend en vol van smaak
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1807 kJ / 431 kcal |
| Vet | 15.3 g |
| waarvan verzadigd | 7.2 g |
| Koolhydraten | 65.5 g |
| waarvan suikers | 2.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 9.5 g |
| Zout | 4.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!